رنگ های متنوع و با کیفیت

انتخاب رنگ درست بستگی به نوع محصول و طرح شما دارد. ما با استفاده از تجربه و دانش، بهترین رنگ ها را برای کار شما استفاده کرده و شما را برای خرید راهنمایی میکنیم. تمام طرح های شما با بهترین کیفیت و نوع رنگ قابل چاپ است

رنگ پلاستیسول

این رنگ ها پایه روغن بوده و فاقد پی وی سی و فتالایت هستند. رنگ های پلاستیسول روی تمام پارچه ها قابل چاپ بوده و نتیجه با کیفیتی را حاصل می شوند و رنگ سازی پنتون پلاستیسول به راحتی قابل انجام است. این رنگ به صورت پلاستیکی بوده و با حرارت به صورت یک ژل غلیظ در آمده و روی پارچه قرار میگیرند.

رنگ DISCHARGE

در چاپ Discharge رنگ های پایه آب به پارچه های با رنگ تیره اضافه شده و چاپ فوق العاده نرم و شفافی ایجاد می کند. این نوع چاپ برای پارچه های با رنگ تیره و ۱۰۰٪ پنبه و پارچه های با بافت طبیعی مناسب است.

رنگ براق

رنگ های براق یا Glitter به رنگ هایی گفته می شود که بسیار براق بوده و حالت اکلیل مانند دارند. این رنگ از ۲ نوع پودری (درشت) و براده های فلزات (مس یا آلمینیوم) تشکیل شده اند.

رنگ متالیک

رنگ های متالیک، به خصوص طلایی و نقره ای، به طرح درخشش خاصی بخشیده و بیشتر در برندهای پوشاک و مد و کالاهای خاص استفاده می شوند. رنگ های متالیک نسبت به سایر رنگ ها مقداری ضخیم بوده و برای طرح های ساده مناسب تر بوده و بهترین نتیجه را می دهد.

چسب پاف (PUFF)

این نوع خاص از رنگ که غلیظ است به طرح حالت برجسته و سه بعدی می دهد. ماده پاف با رنگ های پلاستیسول مخلوط شده و چاپ سیلک اسکرین صورت میگیرد. وقتی که چسب در خشک کن حرارت می بیند، با رنگ واکنش داده و حجیم می شود. این نوع چاپ می تواند تمام طرح شما یا فقط بخشی از آن را شامل شود.

رنگ فسفری

رنگ فسفری در نور روز به صورت سفید بوده و با تاریک شدن هوا به رنگ فسفری در می آید. برای به دست آمدن این نوع رنگ، ماده شیمیایی خاصی با رنگ سفید مخلوط می شود. این ماده شیمیایی نور را جذب کرده و در تاریکی آن را بازتاب می دهد.

رنگ THERMOCHROMIC

رنگ Thermochromic یا حرارت دوست به دمای اطراف حساس بوده و به صورت موقت با تغییر دما، تغییر رنگ می دهد. این رنگ ها در دمای بین منفی ۱۰ درجه سانتی گراد تا دمای ۷۰ درجه سانتی گراد تغییر رنگ داده و با گرم شدن، کم رنگ تر می شوند.

رنگ بازتابی

رنگ های بازتابی که به رنگ طوسی کم رنگ هستند، نور را بازتاب داده و برای چاپ روی لباس های فرم کارگران و ورزشکاران بسیار مناسب هستند. این نوع رنگ روی پارچه های مختلف قابل چاپ است.