چاپ سیلک اسکرین

چاپ سیلک اسکرین تخصص ماست. ده ها سال است که ما این نوع چاپ را انجام داده و تا به امروز صدها هزار کار را برای مشتریانمان آماده کرده ایم. هر کدام از ماشین های ما می توانند در ساعت ۲ تا ۳ هزار کار را با بهترین کیفیت چاپ کنند. کیفیت یعنی چاپی که نرم باشد، به مرور زمان محو نشود و ماندگاری بالایی داشته باشد.

در طی فرآیند چاپ سیلک اسکرین، رنگ به طور مستقیم روی پارچه قرار می گیرد. ما به صورت دیجیتال، طرح مد نظر شما را روی یک صفحه سیلک انتقال می دهیم. قسمت هایی که طرحی روی آن نیست مسدود می شوند تا صفحه مانند یک شابلون عمل کند. با استفاده از چیزی مانند ماله، رنگ با فشار از شابلون خارج شده و روی پارچه می نشیند. ما با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها می توانیم طرح های تا ۸ رنگ را بر روی محصولات شما چاپ کنیم. با استفاده از رنگ های پنتون موجود، تک تک رنگ های دلخواه شما برای چاپ آماده می شود و نتیجه این رنگ های با کیفیت را می توانید روی محصولات خود مشاهده کنید.

چاپ سیلک اسکرین روی پارچه های پلی استر، کتان، پنبه، پلی استر پنبه، انواع فلامنت، ویسکوز و پارچه های ضخیم قابل اجرا است.

انواع چاپ های متنوع

 

ما با پیشرفته ترین تجهیزات قادر به چاپ انواع طرح ها با مواد اولیه مختلف هستیم

چاپ رنگ های پلاستیسول

این رنگ ها پایه روغن بوده و فاقد پی وی سی و فتالایت هستند. رنگ های پلاستیسول روی تمام پارچه ها قابل چاپ بوده و نتیجه با کیفیتی را حاصل می شوند و رنگ سازی پنتون پلاستیسول به راحتی قابل انجام است. این رنگ به صورت پلاستیکی بوده و با حرارت به صورت یک ژل غلیظ در آمده و روی پارچه قرار میگیرند.

چاپ رنگ های پایه آب

در این نوع چاپ از رنگ های پایه آب یا Water-Based استفاده می شود. این رنگ نسبت به پلاستیسول غلطت کمتری داشته و به خورد پارچه می رود. رنگ هایی که ما استفاده میکنیم همه دوستار طبیعت بوده و از بهترین کیفیت برخوردار هستند. در نتیجه طرح شما همان طوری که باید باشد روی پارچه یا محصول مورد نظر شما چاپ می شود.

چاپ فلوک (FLOCK)

در چاپ فلوک (Flock) الیاف خیلی کوتاه پنبه، پشم، نایلون، یا دیگر مواد طبیعی و غیر طبیعی روی طرحی که آغشته به چسب مخصوص است اضافه می شود. این نوع چاپ حالت مخملی شکلی به طرح می دهد. امکان اضافه کردن رنگ های مختلف به این نوع چاپ وجود دارد.

چاپ PUFF

این نوع خاص از رنگ که غلیظ است به طرح حالت برجسته و سه بعدی می دهد. ماده پاف با رنگ های پلاستیسول مخلوط شده و چاپ سیلک اسکرین صورت میگیرد. وقتی که چسب در خشک کن حرارت می بیند، با رنگ واکنش داده و حجیم می شود. این نوع چاپ می تواند تمام طرح شما یا فقط بخشی از آن را شامل شود.